Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Чотири сценарії розвитку онлайн-торгівлі у світі до 2025 року

05 червня 2014


Онлайн-торговля у світі буде продовжувати рости не тільки у розвинених, але і країнах, що розвиваються до 2025 року, зокрема завдяки розвитку логістики. Про це повідомляється у новому дослідженні провідної логістичної компанії Deutsche Post DHLпрі участю міжнародних експертів.
Згідно зі звітом, на сьогоднішній день електрона коммерція складає близько 8% від загального обсягу торгівлі в Європі. За прогнозами, частка ecommerce досягне 40% у розвинених країнах і 30% в країнах, що розвиваються.
У звіті, у чотирьох сценаріях показано, як світ електроної торговлі буде виглядати з точки зору споживачів і торговців у найближчому майбутньому. У першому сценарії, двигуном росту електроної коммерції до 2025 будуть ринки, що розвиваються.
Другий сценарій побудований навколо сильної глобальної економіки і стабільності середнього класу користувачів, які створять категорію «повсюдної комерції». Споживачі зможуть отримувати свої замовлення значно швидше, ніж сьогодні, завдяки експрес-доставці товару менш ніж за 24 години після замовлення.
Ще один сценарій передбачає високорозвинену інфраструктуру електроної торгівлі, у якій всі продукти будуть продаватися онлайн, а споживачам буде доступна постійна техпідтримка. Щоб захистити виробників від підробок, логістичні компанії будуть пропонувати захищені канали поставок.
І останній, четвертий сценарій описує, як моделі споживання розвиватимуться у світі після ще однієї фінансової кризи, коли ціни на енергетичні та сировинні ресурси значно виростуть. У цих умовах люди можуть перейти на встановлені загальні моделі споживання замість прийняття нових підходів.

Докладніше...

Наши партнеры