Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Головні критерії відбору робочого персоналу

05 червня 2014


Робочі професії вважаються найбільш затребуваними на всьому кадровому ринку. Вони мають постійний попит. Адже якщо не організувати процес праці, навряд чи вийде виконати хоч одне завдання, прибрати будівлю або зробити деталь. Потрібно розуміти, що тільки завдяки якісному виконанню всіма співробітниками їх обов'язків можна отримати задовільний результат.
Не багато хочуть фізично працювати. Кажуть, що краще придумати роботу, ніж виконувати вже готову. Тому все більше людей віддає перевагу інтелектуальній праці. Саме тут виникає проблема підбору персоналу.
Існує безліч різних сайтів, що надають можливість вибрати потрібного робітника. Є спеціалізовані кадрові агентства, що пропонують підібрати персонал.
Що треба враховувати, підбираючи кадри ?
Потрібно перевірити ступінь кваліфікації кожної людини, яка претендує на місце. Необхідно оцінити її навички, можливості і дізнатися про попередній досвід роботи.
Головні критерії відбору
Процес розробки основних критеріїв проводять разом з роботодавцями. Якщо він не має досвіду даної роботи, тоді йому варто допомогти. Фахівці, що займаються підбором персоналу, його адаптацією та навчанням, повинні використовувати спеціальну пам'ятку. Вона допоможе значно спростити підбір робочого персоналу.

Детальніше...

Наши партнеры