Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Чому зростає роль HR в управлінні компаніями

12 червня 2014


Одним із трендів останніх декількох років є те, що українські роботодавці все частіше залучають директорів з персоналу до прийняття стратегічних рішень в компанії. HR-директори залучаються до стратегічного планування, що стосується бізнес-процесів, зокрема процесів, переданих на аутсорсинг, з метою забезпечення можливості фокусування бізнесу на профільних функціях і подальшої економії коштів компанії. HR стає все більш вимірюваним і посада видозмінюється, отримуючи все нові KPI. HR-професіонали активно використовують методи оцінки діяльності та бізнес-планування.
Зростає роль HR-а як менеджера / топ менеджера, керуючого інформаційними потоками всередині компанії. Зростає роль HR-експерта як генератора і менеджера проактивної і творчої позиції компанії, який розуміє, наскільки важливо вчасно ділитися інформацією, щоб забезпечити грунт для спокійної продуктивної атмосфери усередині компанії, стабілізації та розвитку бізнесу.
У цьому зв'язку на представниках HR-департаменту лежить величезна відповідальність, оскільки вони є рушійною силою, яка за допомогою планування і управління колективом здатна впливати на формування робочої обстановки.
Якщо говорити про невеликі, середніх і великі західні компанії, представлені на території України, то, мабуть, відмінність у їх HR-політиках буде невеликою. Це продиктовано тим, що, як правило, багато процедур, політики та правила рекомендуються хедофісом компанії і можуть адаптуватися до країни, специфіці бізнесу, а також кількісті працюючого в країні персоналу.

Детальніше...

Наши партнеры