Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Великі компанії віддають перевагу молодим спеціалістам

04 липня 2014


Згідно з дослідження, проведеного міжнародною рекрутинговою компанією Robert Walters, 69% роботодавців у сфері маркетингу віддають перевагу молодим фахівцям.

Як повідомляє Marketing Week, це пояснюється тим, що вони хочуть формувати свої команди з нуля, щоб виховувати у працівників дисципліну і довіру.

Дослідження показало, що майже дві третини (63%) компаній, що беруть участь в опитуванні, планують у найближчі півроку взяти на постійну роботу фахівців з маркетингу. І 69% з них прагнуть найняти молодих фахівців. Серед таких компаній Microsoft, Nokia і British Airways.

У той час як пошук молодих кадрів є ключовим, 60% компаній мають намір найняти фахівців з маркетингу середньої ланки, а 46% шукають менеджерів.

Тім Гілберт, директор з набору персоналу у сфері маркетингу в Robert Walters, заявив, що націленість на довгостроковий найм є ознакою зростаючої впевненості компаній і вказує на прагнення роботодавців розвивати свій бізнес.

Але така кадрова політика, згідно з дослідженням, може призвести до війни брендів за таланти і, як наслідок, брак кваліфікованих кадрів. Більше 40% респондентів думають, що у найближчі місяці вже зіткнуться з цією проблемою. Однак 27% опитаних не впевнені, чи вплине це на можливість найняти потрібних фахівців. Крім того, 6% роботодавців вважають, що зростання бізнесу і поява нових компаній буде також впливати на пошук кадрів.

У ході дослідження компанією Robert Walters у червні було опитано 102 менеджера з підбору персоналу компаній, що працюють у різних галузях, у числі яких FMCG, технології та фінанси.

Джерело

Наши партнеры