Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Масовий рекрутмент і його особливості

12 липня 2014


Можна назвати кілька причин, з яких у тій чи іншій компанії може виникнути потреба у масовому рекрутменті. Так само як і тимчасовий персонал може знадобитися на різних етапах розвитку. Це не тільки ситуації, в яких організація розширює свій бізнес. Коли мова йде про активні сплески ділової активності, масовий набір так само стає необхідністю. Для організацій з підвищеною плинністю персоналу масовий набір людей так само характерний. Безперервний підбір персоналу здійснюється фахівцями з урахуванням відсотка плинності тієї чи іншої організації.

Масовість як така може стати головною проблемою для менеджерів, які займаються подібними справами. Підбір великої кількості людей сам по собі часто стає трудомістким процесом. Цей процес може поглинути весь час не тільки менеджера компанії, але і його помічників, інших лінійних менеджерів.

Різноплановість позицій так само може стати певною трудністю. Добре, якщо треба підібрати 200 робітників однієї і тієї ж посади. Тут може допомогти аутстаффінг персоналу, але і без нього завдання цілком вирішуване. Але коли це відбувається у зв'язку з розширенням бізнесу, фахівці потрібні різні. Складнощі виникають не тільки з масовістю, але ще й з комплектністю.

Стислі терміни - ще один важливий момент при здійсненні підбору персоналу. Крім того, найчастіше керівники досить чітко прописують сам порядок найму співробітників. Графік робіт має бути складений максимально правильно, необхідно прогнозувати час, який повинен йти на пошук того чи іншого фахівця. Адже у різних посад можуть бути свої особливості.

Узагалі в цьому процесі особливе значення набуває оперативність, оскільки основна частина посад зосереджена на персоналі початкового ступеня. Як правило, претенденти на ці вакансії самі постійно знаходяться в процесі пошуку роботи. Вони просто не можуть чекати надто довго, поки керівник приймає рішення про наймання.
Від правильності обраної рекламної компанії успіх масового рекрутингу залежить приблизно на 50 відсотків. Від групи населення, з якої в основному ведеться робота, залежатиме вибір рекламоносіїв.

Джерело

Наши партнеры