Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Спеціалісти нової епохи: робота заради цінностей і креативна еліта

28 липня 2014


Сьогодні на світовому ринку праці спостерігається новий тренд - фахівці змінюють своє ставлення до роботи. Тепер для співробітників робота не тільки можливість заробітку. На перший план для більшості виходить відповідність корпоративної культури компанії власним цілям та інтересами. Про те, як зміщуються цінності фахівців з матеріальних на нематеріальні, і що таке креативна еліта, розповідає директор по роботі з персоналом компанії Ericsson в Україні Павло Смоловик.

Нова епоха - нові можливості

Розвиток технологій визначило образ двадцять першого століття, докорінно змінивши побут і робочий простір людини. З одного боку, технологічний прогрес відкриває безмежні можливості для реалізації професійного потенціалу, надаючи фахівцям шанс працювати в будь-якій компанії з будь-якої точки світу. Завдяки наявності широкого вибору роботодавців, люди стають більш виборчими в пошуку місця роботи і чутливими до цінностей, відповідно до яких працює компанія.

А з іншого - подібна мобільність висуває нові вимоги до фахівців з боку компаній, оскільки дозволяє їм вибирати співробітників, не обмежуючись територіальними рамками. Розвиток інтернет-технологій дає багатьом компаніям унікальну можливість знайти тих фахівців, які виявляють більш творчий підхід до вирішення завдань.

Матеріальні та нематеріальні цінності

Одна з головних змін, яку ми сьогодні спостерігаємо в робочих процесах – це зміна відносин фахівців до роботи, організації робочого процесу і робочого місця. Якщо раніше більшість висококваліфікованих співробітників розглядали роботу перш за все як можливість забезпечити гідне існування, зараз на перший план виходить прагнення працювати у компанії, чия корпоративна культура відповідає його особистим цілям і завданням. Все більше значення надається моральнійї задоволеності, балансу робочого та особистого часу, а не високої посади або компенсаційного пакета.

Як співробітники, так і компанії сьогодні приділяють більше уваги цінності продукту або послуги для суспільства і кінцевого споживача, досягненню кінцевих результатів, а не робочому процесу як такого. Люди готові брати на себе більшу відповідальність за вирішення проблем, так як все частіше замислюються про внесок у розвиток суспільства та соціальної значущості роботи, яку вони виконують. Завдяки розвитку інформаційних технологій все люди рано чи пізно будуть працювати в компаніях, які максимально поділяють їхні ідеали та бачення майбутнього.

Як співробітники, так і компанії сьогодні приділяють більше уваги цінності продукту або послугам для суспільства і кінцевого споживача.

http://ubr.ua/labor-market/ukrainian-labor-market/specialisty-novoi-epohi-rabota-radi-cennostei-i-kreativnaia-elita-301206

Наши партнеры