Алеся Ковальчук

Руководитель отдела по работе с ключевыми клиентами Rost Outstaffing

Опыт приходит с практикой, успех - с принятием правильных решений. Аутстаффинг персонала – правильное решение, основанное на практическом опыте.

Новости

Тренди, що впливають на маркетингові стратегії

11 серпня 2014Тренди, які мають значний вплив на маркетингові стратегії:

1. Медіа фрагментація

Споживачі скрізь, все в один час. Згідно з дослідженням Edison Research, в США 256 000 000 користувачів ТВ, 243 мільйона користувачів радіо, 232 користувачів Інтернету і 182 мільйони мають вдома інтернет, 177 мільйонів мають вдома wi-fi і 139 мільйонів володіють смартфонами.

Сьогодні е-комерція позначає «скрізь». Мета маркетологів поширювати контент на таку кількість типів медіа та платформ, яку їм може дозволити бюджет. Приймати швидкі, впевнені рішення, які надають діджитал споживачам можливості купувати.

2. Половина американських користувачів володіють смартфонами

Дослідження eMarketer показує, що кількість мобільних користувачів зростає в 14 разів швидше, користувачів ПК. Це ж дослідження показує, що мобільні девайси стали більш значущим каналом для рекламних транзакцій. У другій чверті 2012 продажі з мобільних досягли 15.1% всіх B2C електронних продажів, у порівнянні з 1.9% продажами з соціальних платформ.

3. Контент-маркетинг все ще король

Немає сумнівів, що контент продовжує бути королем. Дослідження 2012, проведене Outbrain і дослідницькою компанією eConsultancy, показало, що 91% маркетологів використовують контент-маркетинг для продажу продуктів і послуг. Крім того, 90% всіх професіоналів діджитал маркетингу вірять, що контент маркетинг стане ще більш важливим у найближчі 12 місяців.

Це ж дослідження вказує на три типи контенту, який найкраще працює для компаній: соціальні пости та оновлення (83%), розсилки по електронній пошті (78%) і новинні статті або нариси (67%).

4. Facebook все ще домінує

Незважаючи на всі зміни, які відбуваються на Facebook, такі як Graph Search і хештег, кількість користувачів у мережі зростає. Бренди, використовують хештег у своїх постах, мають трохи більше охоплення, ніж інші бренди, згідно Edgerank Checker. Хештеги також надали нові рекламні можливості для компаній, включаючи можливість рекламувати користувачам безпосередньо, тим, хто використовував або клікнув на певний хештег.

5. Користувачі бачать більше контенту бренду в своїх новинних стрічках

Більшість користувачів на Facebook (62%) помічають більше контенту брендів у своїх новинних стрічках. Більшість користувачів не заходять на Facebook сторінку бренду. Вони взаємодіють з брендами у своїй новинній стрічці, що є одночасно можливістю і важким завданням для компаній.

6. Twitter стає більш популярним

http://marketing.by/main/market/analytics/0062815/

Наши партнеры